UNBOXING #01 z levneucebnice.cz

22. června 2016 v 15:20 | Alesh |  DALŠÍ
Vítám vás zpět na mém blogu, omlouvám se, že jsem se přes dva týdny neozval, ale měl jsem toho dost na práci a nebyla moc nálada na psaní. To ovšem neznamená, že jsem nečetl, dočetl jsem dvě knihy, které vám představím v měsíčním zúčtování, které chystám na příští týden. Dnes mi dorazil balík z mého nejoblíbenějšího a podle mého názoru i nejlevnějšího internetového knihkupectví Levné učebnice (levneucebnice.cz). Na tento eshop nemůžu říct křivé slovo, široká nabídka, velmi nízké ceny a knihy jsou vždy ve velmi dobrém stavu.Původní plán bylo objednat jen jednu učebnici, kterou potřebuji na přijímací zkoušky na vysokou školu plus jednu knihu, kterou si vyberu. Bohužel to opět nevyšlo a v košíku skončilo 12 skvělých knižních pokladů. Při minulé objednávce jsem si slíbil, že musím nákupy knih omezit, přeci jen jsou dost drahé, ale hlavě mi došlo místo v knihovně a knihy už musím cpát do vedlejších poliček. To zase peněženka zaplakala, stačilo pár minut na stránkách knihkupectví a dva tisíce jsou pryč!První kniha, která na mě z balíku vykoukla je novinka od islandské spisovatelky Yrsy Sigurdardóttir. Podle recenzí by to měla být skvělá duchařina, takže něco pro mě. Černobílý svět mě zaujal především svým námětem a dobou, ve které se děj odehrává. Na podobný motiv jsem viděl film 12 let v řetězech, který mě velmi překvapil a líbil se mi.


Velitelovo děvče od Pam Jennoffa jsem koupil jako dárek po moji mamku, která bude mít brzy narozeniny. Máma knihy miluje snad ještě více než já a ona je právě ta osoba, která mě přivedla ke čtení. Knihu Žena v kleci jsem si objednal na doporučení mámy, která od tohoto autora četla knihu Nesmírný, která ji velmi zaujala. Kniha navíc byla za velmi dobrou cenu.


Tvůj stín jsem si koupil především díky nízké ceně, ale také protože je Jeffery Deaver skvělý autor thrillerů, což je můj nejoblíbenější knižní žánr. Všechny barvy země je třetí a závěrečný díl trilogie Loď mezi hvězdami, na kterou se moc těším, tak snad mě nezklame a nebude to moc pro mladé. Celá trilogie má úžasné obálky.


Na tyto dva skvosty jsem se těšil asi ze všech nejvíc. Taťána a Alexandr je druhý díl ze série Měděný jezdec. První díl jsem četl minulý rok a moc se mi líbil a nyní jsem dostal chuť si přečíst pokračování, jsem moc zvědavý, jak to nakonec s Taťánou dopadne. Poselství růží jsem si koupil na doporučení booktuberky Rodaw z knihánkova, která o této knize básní již týdny.


Toto je již zmíněná učebnice, která mi má pomoci se připravit na přijímací zkoušky na VŠ. Na jedné zkoušce jsem už byl a překvapilo mě tam několik příkladů, která jsem v životě neviděl, natož abych je vypočítal. Test má být na úrovni maturity, no, svatá maturita!


Dvě příručky pro chovatele andulek jsem objednal bratrovi, který si tento týden koupil andulku a rád by si o jejich chovu něco přečetl. Podle mého názoru jsou v době, kdy vše nalezneme na internetu trochu zbytečné, tak ale já je neplatil, tak co. Na rozdíl od filmů je knižních hororů velmi pomálu, takže jsem si Po sezoně od Jacka Ketchuma nemohl nechat ujít, jen mě překvapilo, že je kniha tak malinká.


Levné učebnice mají nyní dokonce akci, když nakoupíte nad 500, můžete si vybrat jeden z časopisů, který dostanete k objednávce zcela zdarma. Já jsem si vybral Exkluziv, protože ten druhý, který jsem dostal na výběr, bylo o cestě ke zdraví nebo nějak tak. Já tedy bulvár moc nemusím, ale tak třeba si ho přečtu, až bude nuda.

PS: Určitě mi do komentářů napište, jestli jste některou z knih četli a jaké knihy jste si koupili vy?
 


Komentáře

1 Kristýna, The Book Talk Blog | E-mail | Web | 23. června 2016 v 9:11 | Reagovat

Doma mám ke čtení připravený Tvůj stín a další Deaverovy knihy a taky se chystám na Pamatuji si vás všechny. Ovšem mojí naprosto srdcovou záležitostí je Adler-Olsen - Žena v kleci se Ti určitě bude líbit, patří k top titulům ze série a já pevně věřím, že po jejím přečtení bude muset peněženka plakat znova, protože doplnění série a jejímu následnému zhltnutí se nebude dát odolat :) Měj se pěkně a přeji příjemné čtení :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama